Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zlatá jeřabina r. 2021

zj
Nominace do ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2021

Od 1. ledna do 31. ledna 2022 můžete zasílat své nominace do ankety Zlatá jeřabina – Cena kraje Vysočina za kulturní počin roku 2021. Jedná se o osmnáctý ročník veřejné soutěže, která je rozdělena do dvou tradičních kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví.

 
 
 

V této anketě je možné nominovat do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. V první kategorii lze nominovat kulturní akci, jako je např. koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice apod. Lze nominovat i aktivity, které probíhaly z důvodu Covid-19 pouze v online podobě v prostředí internetu. Ve druhé kategorii je možno nominovat příkladnou obnovu historických objektů (rekonstrukce, restaurování, revitalizace, oprava či údržba), ale také příkladné novostavby, dostavby či jiné úpravy v historickém prostředí nebo též činnost fyzických či právnických osob orientovanou na záchranu, prezentaci a propagaci kulturního dědictví.


Nominace je možné zasílat elektronicky prostřednictvím  nominačního formuláře .


O výběru 20 aktivit v každé kategorii rozhodne odborná komise. Samotné veřejné hlasování v anketě bude probíhat v březnu, a to elektronicky na internetových stránkách kraje v sekci kultura a památky, nebo prostřednictvím originálních písemných hlasovacích lístků uveřejněných v novinách Kraj Vysočina. Vyhodnocení ankety proběhne na základě veřejného hlasování a první tři místa v každé kategorii obdrží Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2021 - Zlatá jeřabina.


Výsledky loňského ročníku ankety naleznete  zde .

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Kultura a památky > Zlatá jeřabina > Zlatá jeřabina r. 2021

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace jsou aktuální

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Zlatá jeřabina > 2021

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies