Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kotlíkové dotace

Mobilní verze webu

Vzor plné moci

V případě, že za žadatele vykonává některé úkony jiná osoba (podání žádosti, jednání s úřady, podpisy dokumentů apod.), musí být k žádosti doložena plná moc.

Žadatel může předložit vlastní plnou moc, případně využít vzorovou plnou moc, která je ke stažení níže a kterou lze upravovat tak, aby odpovídala požadavkům žadatele. Vždy z ní však musí být zcela jasné, k jakým úkonům žadatel zmocněnce zplnomocňuje.

 
 
 
Typ
Rozsah plné moci
Formuláře
ke stažení
PLM 1
Plná moc opravňuje zmocněnce pouze k podepsání a doručení žádosti o dotaci na krajský úřad.
Stáhnout
PLM 2
Plná moc opravňuje zmocněnce k veškerým úkonům spojeným s vyřízením žádosti o dotaci (podpis žádosti, doručení žádosti na krajský úřad, doručení doplňujících podkladů k žádosti, komunikace s krajem, přijímání a podepisování písemností v rámci procesu vyřízení žádosti o dotaci). Tato plná moc neopravňuje zmocněnce k podpisu Smlouvy o poskytnutí dotace.
Stáhnout
PLM 3
Plná moc opravňuje zmocněnce k veškerým úkonům spojeným s kompletním vyřízením celého projektu (podpis žádosti, doručení žádosti na krajský úřad, doručení doplňujících podkladů k žádosti, podpis Smlouvy o poskytnutí dotace, předložení závěrečného vyúčtování dotace, komunikace s krajem, přijímání a podepisování písemností v rámci procesu vyřízení celého projektu).
Stáhnout
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Cesta: Titulní stránka > Kotlíkové dotace > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze