Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Životní prostředí Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

PLATNOST DO 30.6.2020! 1. listopadu 2018 nabylo účinnosti nařízení vlády č. 245/2018 Sb., kterým dochází k úpravě pravidel pro poskytování finančních příspěvků na hospodaření v lesích a na vybrané myslivecké činnosti.

Od 1. listopadu 2018, kdy nabylo účinnosti nařízení vlády č. 245/2018 Sb., dochází k úpravě pravidel pro poskytování finančních příspěvků na hospodaření v lesích a na vybrané myslivecké činnosti. Kromě aktualizace sazeb a podmínek nebo úpravy formulářů dochází ke zřízení nového finančního příspěvku na ochranu lesa a několika nových finančních příspěvků na vybrané myslivecké činnosti. Podacím místem pro finanční příspěvky poskytované Ministerstvem zemědělství jsou i nadále krajské úřady.

 
 
 
 
 

Odkazy


 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Životní prostředí > Oddělení zemědělství > Státní dotace - Finanční příspěvky na hospodaření v lesích poskytované Ministerstvem zemědělství > PLATNOST DO 30.6.2020! 1. listopadu 2018 nabylo účinnosti nařízení vlády č. 245/2018 Sb., kterým dochází k úpravě pravidel pro poskytování finančních příspěvků na hospodaření v lesích a na vybrané myslivecké činnosti.

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Životní prostředí > Zemědělství

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies