Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

"Inquiry-based Learning and Teaching Across Europe" – (Badatelsky orientovaná výuka v Evropě)

 
 
 

Projekt podpořený v rámci programu Erasmus+ (KA2 – Strategická partnerství za účelem výměny zkušeností a dobré praxe) realizuje Kraj Vysočina v roli koordinátora, partnery jsou Vysočina Education - školské zařízení pro vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace, z Dolního Rakouska Amt der NÖ Landesregierung, Abt. Wissenschaft und Forschung, z Finska City of Tampere a z partnerského regionu ve Francii Rectorat of Reims, Lycée Hugues Libergier, Lycée Polyvalent Stéphane Hessel a Grand Est Region jako asociovaný partner.


Cílem dvouletého projektu je především sdílení příkladů dobré praxe a výměna zkušenosti mezi různými typy subjektů v oblasti badatelsky orientované výuky. Každý z partnerů přinese své zkušenosti, jak danou problematiku řeší a nabídne ostatním inspirovat se, objevovat nové metody a nápady, získat know-how tak, aby došlo ke zlepšení úrovně klíčových kompetencí a dovedností se zvláštním ohledem na jejich význam pro trh práce prostřednictvím strategického partnerství. V rámci projektu dojde zejména ke vzdělávacím aktivitám pro pedagogické pracovníky, pracovníky vedení škol a pracovníky z oblasti vzdělávání, výstupem pak bude mimo jiné i e-book, který shrne výstupy projektu s popisem přístupu jednotlivých partnerů.

      logo Erasmus

 

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty odborů > Školský portál > Rozvojové projekty > "Inquiry-based Learning and Teaching Across Europe" – (Badatelsky orientovaná výuka v Evropě)

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze