Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Ohlédnutí za rokem 2017 v příspěvkových organizacích

 
 
 

Na této stránce zveřejňujeme devět rozhovorů se zástupci příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina na úseku kultury. Jedná se již o 7. ročník tzv. Ohlédnutí příspěvkových organizací - ředitelů tří galerií, čtyř muzeí, dále knihovny a divadla - za uplynulým rokem.

Ředitelé krajských kulturních organizací rekapitulují svým pohledem rok 2017, návštěvnicky nejúspěšnější výstavy, doprovodné a edukační programy, akce a současně prozrazují, s jakým očekáváním vstupují do roku 2018, představují záměry rozvojové i investiční.

Novinky, výstavy, akce, aktivity, programy a pořady realizované v roce 2018 těmito příspěvkovými organizacemi jsou průběžně po celý rok zveřejňovány na webové stránce Vysočina fandí kultuře www.vysocina-fandi-kulture.cz, kterou spravuje oddělení kultury Odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Pro příznivce, zájemce i odborníky z oblasti muzejnictví, kteří se chtějí blíže seznámit se sbírkovými předměty a exponáty uloženými ve sbírkotvorných organizacích a institucích krajských, ale i v mnoha dalších  muzeích, galeriích a pamětních síních po celé Vysočině, je určena webová stránka www.mgvysociny.cz, která je jedním z výstupů evropského projektu Muzea a galerie na Vysočině on-line.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Kultura a památky > Kultura > Příspěvkové organizace zřizované Krajem Vysočina > Ohlédnutí za uplynulými roky > Ohlédnutí za rokem 2017 v příspěvkových organizacích

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kontakty

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze