Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Zdravotnický portál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Paliativní péče - projekt PALIATR VYSOČINA

 
 
 

Projekt PALIATR VYSOČINA je realizační fází Strategie paliativní péče v Kraji Vysočina na období do roku 2020. Jeho cílem je dosáhnout víceúrovňové implementace paliativní péče v regionech Kraje Vysočina.

Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo na svém jednání dne 20. 6. 2017 materiál „Strategie paliativní péče v Kraji Vysočina na období do roku 2020“ (dále Strategie).
Samotnému schválení předcházela dvouletá precizní práce v pracovní skupině, která byla složena ze zástupců České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP, poskytovatelů paliativní péče z oblasti sociálních a zdravotních služeb, lékařů – paliatrů a zástupců Krajského úřadu Kraje Vysočina.
V posledních letech ve vyspělých zemích, a také v našem kraji, dochází k výraznému nárůstu potřeby komplexní, multidisciplinární péče na zdravotně sociálním pomezí. Pro lidi křehké díky chronickým onemocněním, či umírající, také pro jejich blízké. Projekt Paliatr Vysočina hledá řešení. Vzděláváme profesionály, informujeme veřejnost, podporujeme vznik sítě služeb a sledujeme kvalitu služeb stávajících. Vítáme zájem a zapojení profesionálů, i veřejnosti.

Proto jsme pro Vás zřídili speciální webové stránky, které se projektu PALIATR VYSOČINA věnují.

www.paliatr-vysocina.cz 

Odkazy

  • Kontakty na poskytovatele domácí ošetřovatelské péče [XLS, 62 kB] (20.8.2019)
    V odkaze najdete podrobné kontakty na poskytovatele zdravotních služeb - ošetřovatelské péče ve vlastním sociálním prostředí pacienta a poskytovatele domácí hospicové (paliativní) péče na území Kraje Vysočina.

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Informace pro veřejnost > Paliativní péče - projekt PALIATR VYSOČINA

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Informace pro veřejnost > Informace pro veřejnost

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze