Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Školský portál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vybudování centra zemědělského vzdělávání - Rekonstrukce a stavební úpravy v areálu Školního statku Humpolec

 
 
 

Vybudování centra zemědělského vzdělávání - Rekonstrukce a stavební úpravy v areálu Školního statku

Registrační číslo CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_050/0002508

Školní statek spolu s Českou zemědělskou akademií v Humpolci je Centrem zemědělského vzdělání pro Kraj Vysočina. Kraj Vysočina považuje vzdělání v zemědělských oborech za klíčové vzhledem k tomu,  že zemědělství  hraje v tomto kraji významnou hospodářskou roli. Kraj Vysočina postupně v průběhu několika posledních let investoval výrazně do rozvoje této školy a školního statku, chyběla ale stále hala pro zemědělské stroje a dále odpovídající infrastruktura a zázemí pro výuku chovu vepřů a drůbeže. Cílem projektu je tedy doplnit infrastrukturu pro odborné vzdělání a praxi žáků, aby toto zázemí bylo komplexní a zároveň odpovídalo moderním trendům.

Součástí projektu je výstavba nové haly pro zemědělské stroje,  rekonstrukce stávající budovy s odbornými učebnami včetně řešení bezbariérovosti a úprava a rozšíření haly pro chov prasat a drobnochov drůbeže včetně zázemí.

Dále je součástí projektu zajištění vnitřní konektivity areálu (wifi síť, firewall, záložní zdroje) a pořízení  velkoplošné televize pro odbornou výuku.

logo

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty odborů > Školský portál > Rozvojové projekty > Vybudování centra zemědělského vzdělávání - Rekonstrukce a stavební úpravy v areálu Školního statku Humpolec

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Školský portál > Rozvojové projekty > Vybudování centra zemědělského vzdělávání - Rekonstrukce a stavební úpravy v areálu Školního statku Humpolec

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies