Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Životní prostředí Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Publikace

 
 

Odkazy

 • Chutě Vysočiny - brambory [PDF, 842 kB] (19.8.2019)
  První díl série skládacích letáků s propagací zemědělských komodit s názvem „Chutě Vysočiny“ a podtitulem Brambory. Vysočina je bramborářský kraj a celá třetina domácí produkce brambor České republiky je vyprodukována v našem kraji. Kraj Vysočina vyvíjí různé aktivity na podporu zemědělství a snaží se propagovat a zlepšovat informovanost o této oblasti, proto také vznikl daný leták a ve vydávání dalších dílů budeme pokračovat i v dalších letech vždy se zaměřením na některou významnou komoditu Kraje Vysočina. V prvním vydání série s podtitulem Brambory se dozvíte o historii brambor, zajímavosti a kuriozity spojené s bramborami, rozdělení brambor podle varných typů a nechybí ani kuchařské recepty.
 • Máme rádi bramboryMáme rádi brambory [PDF, 8,1 MB] (6.1.2017)
  Publikace hodnotí význam brambor pro výživu člověka s uvedením ověřených receptů z brambor, informuje o správných postupech v hospodářské praxi a o úspěšných projektech Programu rozvoje venkova. Publikace nabízí ucelenou informaci o tom, jaké významné látky, pro lidské zdraví, brambory obsahují a jak se orientovat v nabídce jednotlivých druhů. V textu také naleznete odkazy na pěstitele brambor, kteří čerpali dotace z Programu rozvoje venkova a takto získané finanční prostředky úspěšně využili na rozvoj svého podnikání. Publikaci vydalo Ministerstvo zemědělství.

 • Zpracování vlastní prudukce a prodej malého množství vlastních produktů [PDF, 1,9 MB] (14.1.2019)
  Státní veterinární správa zveřejnila na svém webu publikaci určenou především chovatelům hospodářských zvířat, kteří chtějí prodávat malé množství vlastních produktů prvovýroby přímo konečným spotřebitelům (tzv. ze dvora), nebo se rozhodli svoji produkci sami dále zpracovávat nebo si porazit zvíře pro vlastní spotřebu
 • Rádce vlastníka lesa do výměry 50 ha
  Publikace Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem pro vlastníky lesů do výměry 50 ha.

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Životní prostředí > Zemědělství

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze