Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Family Pointy

 
 
 

Family Point je bezbariérové místo přátelské rodině nabízející tyto služby:

  •          informace a poradenství „info zóna“
  •           možnost přebalení a nakrmení dětí „care zóna“
  •          prostor pro setkávání „meeting zóna“
  •          dětský koutek „children zóna“

Ve svých prostorách poskytuje prostřednictvím proškolených kontaktních pracovnic informační servis týkající se nejrůznějších oblastí rodinného života (sociální, pedagogická, psychologická, právní) s cílem zlepšit podmínky rodinného soužití.

Důležitou součástí informačního servisu je kariérové poradenství zaměřené na ženy a muže na MD/RD (či pečující o závislou osobu) vracející se na trh práce.

Aktivity v této oblasti (motivační kursy, semináře, přednášky) napomáhají k posílení sebevědomí, objevení skrytých možností a předpokladů pro práci, pomáhají odkrýt problematiku rovných příležitostí žen a mužů v pracovním a rodinném prostředí a především napomáhají ke sladění rodinného a pracovního života, jež je důležitým faktorem pro zdravé rodinné klima. Naleznete zde i mnoho tipů na volnočasové rodinné aktivity, kulturní a společenské události v daném regionu.

Kromě poskytovaného informačního servisu je FP místem, kde mají rodiče vhodné zázemí pro přebalení a nakrmení děťátka (k dispozici přebalovací pult, kuchyňka s možností ohřevu kojenecké stravy, dětská polohovací židle), naleznou zde místo pro krátkodobý odpočinek svůj i dětí (vybavený dětský koutek), možnost připojení k internetu zdarma a v neposlední řadě zde mají prostor pro setkání s přáteli či dalšími lidmi.

Podrobnější informace na:  

http://vysocina.familypoint.cz/

https://cs-cz.facebook.com/FamilyPointHB

 

Fotogalerie: Family Pointy v Kraji Vysočina

 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze