Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Soutěž - archiv dokumentů

Plakat digital ni stopa
V letošním roce se opět žáci a studenti v Kraji Vysočina mohou zapojit do kreativní soutěže k vybranému tématu z oblasti elektronické bezpečnosti. Jedná se již o dvanáctý ročník soutěže.

 
 
 

Soutěž Digitální stopa, aneb víme, co vše o sobě zanecháváme na internetu? vyhlašuje Pracovní skupina k el. bezpečnosti, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina. Soutěžní práce se mají věnovat tématu digitální stopy a rizik s ní spojených, jaká jsou rizika zneužití digitální stopy, či jak ji můžeme odstranit. „Žáci a studenti ze základních a středních škol v Kraji Vysočina mohou zasílat své soutěžní práce až do 28. února 2023“, uvedl vedoucí Odboru informatiky, Petr Pavlinec.  

 

Soutěžící mohou natáčet videa, namalovat plakáty, komiksy či vytvářet powerpointové prezentace. Stejně jako v loňském roce je jednou z kategorií výroba deskových případně karetních her.

 

Kraj Vysočina v tomto roce také v rámci této soutěže vyhlašuje soutěž škol. Škola, ze které bude nejúspěšnější soutěžící (absolutní vítěz, kterého vybere porota), získá 20 000 Kč.

 

 

 

Autocont


 NIC.CZ_zmensene

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > e-bezpečnost Kraje Vysočina > Soutěž

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina > Soutěž

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies