Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Spolupráce mezi místní Agendou 21 v Kraji Vysočina a programem "Gemeinde 21" v Dolním Rakousku

Mobilní verze webu

Aktivita 3 - Příklady dobré praxe přes hranice

 
 
 
logo EU logo basis


Cílem je vydání dvoujazyčné publikace a CD o realizaci MA21 na Vysočině a v Dolním Rakousku a propagace příkladů dobré praxe. Součástí publikace bude trojjazyčný slovník terminologie vztahující se k MA 21 a udržitelnému rozvoji, přehled realizátorů MA 21 na Vysočině a v NÖ + vydání CD s materiály o projektu, krátké prezentace vybraných realizátorů z obou stran hranice.
Příprava podkladů a práce na obsahu budou probíhat po celou dobu projektu - vydání publikace závěrem realizace projektu. Budou natočeny krátké prezentace realizátorů MA21 na Vysočině a v NÖ, které budou součástí CD.
V publikaci a v CD budou představeny zejména příklady z obcí realizujících MA21, ale také i příklady z dalších cílových skupin (např. podnikatelé); součástí publikace budou i vybrané projekty z aktivity č. 7 - přeshraniční cena. Vytvoření a aktualizace databáze Dobré praxe na internetu (v rámci stávajících webových stránkách partnerů).

 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Spolupráce mezi místní Agendou 21 v Kraji Vysočina a programem "Gemeinde 21" v Dolním Rakousku > Aktivita 3 - Příklady dobré praxe přes hranice

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze