Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Životní prostředí Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Oddělení zemědělství

 
 

Odkazy

 • Zdanění příspěvků na hospodaření v lesích
  Ministerstvo zemědělství zveřejňuje stanovisko Ministerstva financí k otázce zdanění příspěvků na hospodaření v lesích poskytovaných podle nařízení vlády č. 30/2014 Sb.
 • Stanovisko MZe k finančnímu příspěvku na ochranu lesa
  Níže uvedené stanovisko Ministerstva zemědělství se vztahuje k finančnímu příspěvku na včasnou a účinnou asanaci kůrovcového dříví poskytovanému podle § 35b nařízení vlády č. 30/2014 Sb.
 • Příspěvek na asanaci kůrovcového dříví - opět spuštěn
  Od 16. 3. je opět podporována chemická asanace kůrovcového dříví. Aplikace pro oznamovaní asanace umožňuje oznámení chemické asanace provedené po 15. březnu Stanovisko k finančnímu příspěvku na ochranu lesa 6.12.2019 Níže uvedené stanovisko se vztahuje k finančnímu příspěvku na včasnou a účinnou asanaci kůrovcového dříví poskytovanému podle § 35b nařízení vlády č. 30/2014 Sb. Vzhledem k ukončení letové aktivity kalamitních druhů podkorního hmyzu v roce 2019 nelze chemickou asanaci (insekticidní síť, insekticidní postřik, kombinaci insekticidního postřiku a sítě z netkané textilie) provedenou v době od zveřejnění této informace do 15. března 2020 považovat za včasnou a účinnou a nebude na ni tedy poskytnut uvedený finanční příspěvek.
 • Odborný seminář - Finanční příspěvek na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v lesích za období od 1. 10. 2017 do 31. 12. 2018
  Možnost zodpovězení dotazů na telefonní lince Ministerstva Zemědělství: 221815031od 14. 11. 2019 ÚT-ČT 8:00 - 12:00Email pro metodické dotazy:prispevky-kurovec@mze.cz Email pro technické dotazy: helpdesk@mze.cz

 

Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Životní prostředí > Oddělení zemědělství

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Životní prostředí > Ochrana ovzduší

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze