Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vzdělávání v eGONcentru

 
 
 

Vzdlěvací středisko eGoncentra krajského úřadu Vysočina je určeno pro vzdělávání zaměstnanců úřadu, zastupitelů a pro zaměstnance příspěvkových organizací krajského úřadu.

Pro obce, města a jejich příspěvkové organizace byly zřizeny odpovídající střediska v eGoncetrech ORP (obce s rozšířenou působností).

Školení probíhá v počítačové učebně krajského úřadu ( 15 míst ), nebo v konferenčních sálech dle přihlášeného počtu uživatelů. Po dohodě je možné uspořádat školení i v jiném místě, např. učebně příspěvkové organizace.

Jelikož se jedná o uzavřenou skupinu uživatelů, jsou další informace přístupné po přihlášení. Informace pro příspěvkové organizace - jsou umístěny v samostatné složce http://www.kr-vysocina.cz/vismo5/zobraz_dok.asp?id_org=450008&id_ktg=301106&p1=30180

 

Spolu s presenční formou (případně i samostatně) je využívína s e-lerningová forma vzdělávání.
Po zaregistrování kurzu na http://elev.institutpraha.cz/regman/krajvysocina.html následuje schválení přihlášky. Následně jsou zaslány E-Mailem studujícímu přihlašovací údaje, nebo potvrzení o zařazení do kurzu pokud je již registrován je zasláno potvrzení . Následně se může studující na téže stránce ( nebo na http://elev.institutpraha.cz/prihlaseni.html) přihlásit a začít studovat.

 

I když byl již projekt vzdělávání v eGovernmentu ukončen, můžete nadále využívat následující materiály, které vznikly v rámci projektu.

 


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty odborů > Informační technologie > eGON a eGovernment > Vzdělávání v eGONcentru

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor informatiky > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze