Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Zdravotnický portál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Příručka pro zdravotníky - archiv dokumentů

Znát svá práva i povinnosti je základním předpokladem pro každou práci. Zdravotnictví je složitým organismem, které můžeme vnímat z nejrůznějších úhlů pohledu velmi rozdílně. Dotýká se prakticky každého z nás – pacientů, jejich blízkých, lékařů, zdravotnického personálu. Málokdo má ovšem základní znalosti celého systému. Stále více důležitou pro všechny zúčastněné je znalost právního rámce fungování zdravotnictví. Pro mnohé je ovšem obtížné se v této oblasti orientovat.

 
 
 

V roce 2010 jsme ve spolupráci s JUDr. Ondřejem Dostálem zveřejnili tyto praktické příručky pro lékaře i pacienty. V současnosti došlo k významným změnám v zákonech týkajících se zdravotnictví. Proto jsme pro vás připravili aktualizaci těchto příruček, aby odpovídaly platné legislativě.

 

Přitom upozorňujeme, že nové zákony (Zákon č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a Zákon č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách) nabývají účinnosti od 1. 4. 2012.

 

Příručky budeme i nadále aktualizovat podle vycházejících souvisejících vyhlášek a prováděcích předpisů.

 

 

Ing. Soňa Měrtlová 

vedoucí Odboru zdravotnictví Krajského úřadu Kraje Vysočina

 
 

Odkazy


 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Informace pro zdravotníky > Příručka pro zdravotníky

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu

Cesta: Titulní stránka > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Zdravotnictví v Kraji Vysočina > Strategie zdravotnictví > Zdravotní plán Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze