Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Den otevřených dveří 2005 - 1. část


4. ročník Dne otevřených dveří se konal 1. června 2005 v prostorách Krajského úřadu kraje Vysočina na ulici Žižkova 57 v Jihlavě. Zaměstnanci pořádali každoroční akci, která pro letošek zvolila heslo: Dobří lidé, dobrý kraj, dobré jídlo.
Pro všechny návštěvníky krajského úřadu byla připravena prohlídka sídla s odborným výkladem průvodců z řad zaměstnanců, dále bohatý doprovodný program věnovaný kraji Vysočina a nechyběly ani ochutnávky dobrých krajových jídel, které byly k dispozici po celý den.
Od dopoledních hodin probíhaly na nádvoří a v přilehlých prostorách Krajského úřadu kraje Vysočina zábavné animace. Jednou z nich byla charitativní hra v kostky ve prospěch Občanského sdružení kamínek Jihlava, dále byly k vidění netradiční soutěže (plivání pecek do dálky, přebírání hrachu, obracení palačinek na čas, aj.) a také přehlídka kuriózních kulinářských předmětů ze sbírek Agentury Dobrý den Pelhřimov (maxi tác na cukrovinky, maxi konvice, maxi lžíce, aj.).
Pro dobrou pohodu celého dne byla zajištěna i hudební produkce, kterou obstarávala známá hudební tělesa. Z vystupujících souborů lze zmínit Zatrestband z Třeště. Návštěvníky čekalo také slavnostní vyhlášení soutěže Zlatá jeřabina a celý Den otevřených dveří vrcholil okolo 16:30, kdy probíhala „sladká“ módní přehlídka s vyhlášením nejnápaditějšího dětského modelu. Zároveň byla vyhlášena anketa o nejoblíbenější jídlo v kraji Vysočina, kterým se stalo knedlo, vepřo, zelo.
Akce měla za úkol seznámit občany s fungováním krajského úřadu a ukázat prostory, kam za běžného provozu nemají přístup.


 
 
 
 
 


Kontext

Umístění: Galerie > Archiv > Den otevřených dveří 2005 - 1. část

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze