Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Vladimír Novotný - 2. náměstek hejtmana Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Objednat se k lékaři pomocí eAmbulance je nyní výrazně jednodušší

Všichni uživatelé krajského objednávkového systému eAmbulance mohou od dnešního dne využít výrazně jednodušší způsob, jak vytvořit svoji objednávku do ambulancí krajských nemocnic. "Kraj Vysočina tímto krokem reaguje na poptávku ze strany veřejnosti, aby proces vytvoření rezervace byl jednodušší, bez nutnosti využít zabezpečeného osobního účtu. Nyní tedy nově funguje možnost jednorázového objednání k lékaři bez nutnosti přihlášení se," uvedl radní Kraje Vsočina pro oblast informatiky, školství, mládeže a sporlu Jan Břížďala.
 

 
 

Po výběru příslušné nemocniční ambulance je potřeba vypsat nutné základní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo a kontaktní údaj (email nebo telefon). Po vyplnění bude objednávka uložena a informace/potvrzení přijde uživateli na zadaný kontakt. Takto vytvořená rezervace je jednorázová, bez možnosti další změny nebo zrušení, pro další objednání je třeba postupovat opět stejným způsobem.

 

Zabezpečené osobní účty jsou nadále beze změny a zůstávají aktivní pro všechny, kteří je mají. Výhodou účtů je možnost další správy zadaných rezervací k lékaři, jednodušší vytvoření více rezervací v případě chronických pacientů nebo jednodušší možnost vytvářet rezervace nejen pro sebe, ale zároveň pro zastupované osoby např. děti. Zrušení zadané rezervace nebo její změna je tak nadále možná jen pro rezervace vytvořené v osobním účtu.

 

Systém naleznete na www.eambulance.cz, ambulance dostupné pro internetové objednání jsou plně v kompetenci příslušných nemocnic.



  • Více informací Václav Jáchim, odbor informatiky
    Krajský úřad kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.8.2022 / 23.8.2022

 

Cesta: Titulní stránka > Vladimír Novotný - 2. náměstek hejtmana

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies