Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Creative Business Cup 2021 - soutěž pro startupy z kreativních odvětví je otevřena do 17. 1. 2022

aaa
Soutěž Creative Business Cup, která je určena pro startupy z kreativních odvětví jako je design, elektronika, software, počítačové hry, 3D tiskárny, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba nebo audiovize organizuje v České republice agentura CzechInvest. Registrace do soutěže končí 17. ledna 2022. Vítěz národního kola, které proběhne 10. března 2022 v Ostravě, se zúčastní globálního finále v Kodani, kde se utká se startupy z více jak sedmdesáti zemí světa.
 

 
 
Startupová soutěž Creative Business Cup, kterou celosvětově organizuje nezisková organizace Creative Business Network,  je určena startupistům s inovativním a kreativním projektem, kteří jsou připraveni ho představit i před zahraničním publikem.

Účast v soutěži přináší podnikatelům mnoho nových příležitostí. Mohou se propojit se startupy a investory z celého světa a získat nové přístupy ke kapitálu. Získají také cennou zpětnou vazbu od investorů a expertů z oboru a vyzkouší si sebeprezentaci na globální úrovni. Soutěž je určena například pro startupy z kreativních odvětví, jako je design, elektronika, software, počítačové hry, 3D tiskárny, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba nebo audiovize.

Do konce ledna 2022 bude v rámci soutěže vybráno deset nejlepších projektů. Finalisté se představí 10. března 2022 na českém finále v Ostravě. Vítěz národního kola se pak zúčastní globálního finále v Kodani, kde se utká se startupy z více jak sedmdesáti zemí světa. Porota vyhodnotí nejen kreativní řešení produktu či služby, ale také potenciál obstát v mezinárodní konkurenci a stát se globálně úspěšnou firmou.

V předchozím ročníku Creative Business Cup 2021, který proběhl na jaře roku 2021 ve Zlíně, částečně v online režimu, zvítězil startup Readmio. Jeho mobilní aplikace doprovází čtení pohádky zvukovým podkresem, hraným automaticky na základě rozpoznání předčítaných slov. Druhé a třetí místo si odnesly projekty na výrobu ekologických tenisek z kávové sedliny Kave Footwear a hodinky Leitners Watch propojující tradiční hodinářské řemeslo s moderními technologiemi.


Přihlášky a informace o Creative Business Cup 2022 naleznete zde.


Zdroj: www.chzechinvest.org


 
Zodpovídá: Ing. Ivona Hájková
Vytvořeno / změněno: 14.1.2022 / 14.1.2022 | Zveřejnit od-do: 14.1.2022-31.1.2022
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies