Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kotlíkové dotace

Mobilní verze webu

Kotlíkové dotace pro domácnosti s nižšími příjmy v rámci Programového období 2021–2027

V souvislosti s informacemi o zahájení příjmu žádostí o poskytnutí kotlíkových dotací krajskými úřady začátkem roku 2022, které na svých webových stránkách zveřejnil Státní fond životního prostředí, oznamuje Kraj Vysočina, že v současné době není vyhlášena výzva pro předkládání žádostí do „Kotlíkových dotací v Kraji Vysočina pro domácnosti s nižšími příjmy v rámci Programového období 2021–2027“.
 

 
 

Ministerstvo životního prostředí dosud nevyhlásilo výzvu pro kraje v rámci Operačního programu Životní prostředí 2021–2027 a nejsou známé ani konkrétní podmínky pro poskytování dotací obyvatelům kraje. Proto ani kraj nemohl a stále nemůže vyhlásit výzvu k příjmu žádosti v rámci  „Kotlíkových dotací v Kraji Vysočina pro domácnosti s nižšími příjmy v rámci Programového období 2021–2027“.

 

Doporučujeme sledovat webové stránky Kraje Vysočina www.kr-vysocina.cz/kotliky, kde budou průběžně zveřejňovány aktuální informace týkající se výzvy v rámci „Kotlíkových dotací v Kraji Vysočina pro domácnosti s nižšími příjmy v rámci Programového období 2021–2027“.


Informace na stránkách Státního fondu životního prostředí: ZDE.

 
Zodpovídá: Bc. Martin Čáp
Vytvořeno / změněno: 11.1.2022 / 11.1.2022

 

Cesta: Titulní stránka > Kotlíkové dotace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies