Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Je krajem vašeho srdce Vysočina? Dejte jí hlas v anketě

Je krajem vašeho srdce Vysočina? Dejte jí hlas v anketě
Užili jste si dovolenou nebo výlet doma, na Vysočině? Hlasujte pro ni v anketě Kraj mého srdce, a to až do 28. února 2022.
 

 
 

Kam na letní či zimní dovolenou, kam na výlety s dětmi, na koně, památky, do lázní, za zážitkem či tradicemi? Pokud se vám vybaví naše Vysočina, podpořte ji v online hlasování na webu Kam po Česku.


Ohlédněte se za svojí uplynulou sezonou pohledem turisty, návštěvníka nebo cestujícího a vyberte z osmi kategorií výletů ty, které vám nejlépe sedí právě na Vysočinu. Po hlasování budete zařazeni do soutěže o hodnotné ceny, jimiž jsou třeba pobyty v zámeckém hotelu, poukazy na divadelní představení, knihy, vstupenky do zábavních center či také produkt z Vysočiny v podobě tradiční francovky.


Výsledky ankety budou zveřejněny v březnovém vydání magazínu Kam po Česku a taktéž na portálu Kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny 18. března na veletrhu cestovního ruchu Holiday World a Region World.


Anketa Kraj mého srdce již desátým rokem mapuje oblibu jednotlivých krajů České republiky u laické i odborné veřejnosti. Její výsledky jsou pro nás podnětem, v jakých turistických oblastech si Vysočina vede dobře a kde by se mohla zlepšit.  • tisková zpráva Vysočina Tourism, p. o.

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 10.1.2022 / 10.1.2022

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies