Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Kdo letos získá cenu hejtmana za společenskou odpovědnost? Přihlášky do soutěže lze posílat do konce ledna

Až do 31. ledna přijímá Kraj Vysočina přihlášky do 6. ročníku soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Firmy a podnikatelé, ale i subjekty z veřejného a neziskového sektoru mohou usilovat o ocenění za svoje aktivity a výsledky v oblasti společenské odpovědnosti za období 2020–2021. „Snahou Kraje Vysočina je upozornit širokou veřejnost na téma společenské odpovědnosti a ocenit ty organizace, kterým se úspěšně daří začleňovat do svých provozních činností i zájmy sociální, etické, přispívající k ochraně životního prostředí nebo zájmy svých zákazníků,“ přibližuje soutěž ředitel krajského úřadu Zdeněk Kadlec.
 

 
 

Soutěž je rozdělena do dvou kategorií, a to na kategorii soukromý sektor a kategorii veřejný sektor a nestátní neziskové organizace. Podle stanovených pravidel se firmy dále rozdělují podle počtu zaměstnanců a druhá kategorie zahrnuje jak obce a příspěvkové organizace, tak i neziskové organizace a ostatní veřejnoprávní subjekty. V každé kategorii a podkategorii pak budou oceněni tři nejlepší. Slavnostní vyhlášení výsledků je naplánováno na 25. dubna 2022.

 

Více informací, včetně přihlášky do soutěže a dotazníku, je umístěno na webových stránkách Kraje Vysočina www.kr-vysocina.cz/odpovednost.


společenská odpovědnost


  • Ivana Hanáková Kosourová, odbor personální a hospodářské správy
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.1.2022 / 5.1.2022

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies