Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Rodinný a sociální portál

Mobilní verze webu

Seniorky z Vysočiny budou opět tančit na festivalu Korespondance

Seniorky z Vysočiny budou opět tančit na festivalu Korespondance
Už dvakrát se Senior Pointy v Kraji Vysočina pustily do spolupráce s mezinárodním tanečním festivalem Korespondance. Letošní účast seniorek překazil covid, následující festival si už nechtějí nechat ujít. „Tanec je něco, co nám dává radost, pohyb, ladnost, ženskost, krásu…,“ popsaly své pocity z tance seniorky, které se zúčastnily prvního semináře v rámci Korespondance 2022, který se uskuteční na Zámku ve Žďáře nad Sázavou ve dnech 15.–17. 7. 2022.
 

 
 

„Pro tento ročník půjde o spolupráci seniorek z Vysočiny s izraelskou choreografkou Galit Liss, která zde společně s izraelskými tanečnicemi 65+ připraví jedinečné taneční dílo, ve kterém bude konfrontovat kulturní, sociální a životní zkušenosti žen z Vysočiny a Tel Avivu,“ přiblížila plánované vystoupení Marie Kinsky, pod jejíž záštitou se festival každoročně koná.


Semináře se zúčastnilo celkem 20 seniorek ze Senior Pointů Jihlava, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou. Další práce a nácvik je bude čekat v květnu a červnu příštího roku. „Už nyní se těším na skvělé vystoupení. Mám radost, že naše seniorky na Vysočině jsou tak akční a mé poděkování patří i festivalu Korespondance, který na seniory nikdy nezapomíná,“ dodal ke spolupráci radní pro oblast sociálních věcí Jan Tourek.


korespondance

korespondance

korespondance

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 24.9.2021 / 24.9.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies