Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Smart region Vysočina

Mobilní verze webu

Konference Životní prostředí – prostředí pro život

mzp
Česká informační agentura životního prostředí pořádá za podpory Ministerstva životního prostředí dvoudenní odborné setkání s cílem vytvořit prostor pro širokou diskusi o otázkách souvisejících s aktuálními výzvami v oblasti ochrany životního prostředí. Konference se uskuteční ve dnech 16. a 17. září 2021 v Ballingově sálu Národní technické knihovny v Praze.
 

 
 

První den konference poskytne prostor pro prezentaci záměrů a výstupů projektů podpořených z programu Ministerstva životního prostředí na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací v oblasti životního prostředí – Prostředí pro život, jehož poskytovatelem a realizátorem je Technologická agentura ČR.

Druhý den konference bude věnován problematice udržitelného rozvoje a její odborný obsah bude zaštítěn strategickým dokumentem Zelená dohoda pro Evropu (The European Green Deal), jenž představuje soubor opatření, který by měl evropským občanům a podnikům umožnit plně využívat výhod, které s sebou přináší přechod na udržitelnější, ekologičtější hospodářství.

Na konci prvního přednáškového dne proběhne neformální setkání účastníků v prostorách Národní technické knihovny.

Program a další organizační podrobnosti akce budeme dále upřesňovat na webových stránkách a na facebookovém profilu.

Konference proběhne prezenční formou za dodržení hygienických pravidel daných vládou ČR v souvislosti s pandemií koronaviru.V případě omezení nebo zákazu shromažďování osob bude konference přenášena online. O této eventualitě budeme včas informovat na webových stránkách konference.

Účast na konferenci je zdarma. Pro účast na konferenci bude nutná registrace všech účastníků, včetně přednášejících. Registrační formulář je k dispozici zde.
 
Zodpovídá: Ing. Petr Holý
Vytvořeno / změněno: 3.8.2021 / 3.8.2021 | Zveřejnit od-do: 3.8.2021-2.8.2022

 

Cesta: Titulní stránka > Smart region Vysočina > Životní prostředí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies