Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hrady a zámky Evropského regionu Dunaj-Vltava čekají na objevení

Hrady a zámky Evropského regionu Dunaj-Vltava čekají na objevení
V úvodu letošní letní turistické sezóny vydal Evropský regionu Dunaj-Vltava nového cestovního průvodce, který představuje 28 vybraných hradů, zámků a zřícenin z jednotlivých regionů. „Partnerské regiony z Bavorska, Rakouska a Česká republiky mají objevitelům památek co nabídnout. Jejich dlouhá společná historie zanechala řadu památek a kulturních pokladů, které stojí za návštěvu,“ říká o publikaci Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.
 

 
 

Informace o každé památce je možné  pohodlně načíst do chytrého telefonu pomocí QR kódu. Nový průvodce hradů a zámků je bezplatně ke stažení na webových stránkách evropskyregion.cz, nebo v tištěné formě k objednání na čísle 564 602 550 nebo emailové adrese Ryklova.S@kr-vysocina.cz.


U příležitosti vydání této publikace pro Vás zástupci ERDV připravili na srpen 2021 výherní fotosoutěž s názvem Objevte výjimečnou památku!. Více informací k soutěži se dozvíte na webových stránkách evropskyregion.cz a na facebookových stránkách Evropský region Dunaj-Vltava.  • Štěpánka Ryklová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.7.2021 / 23.7.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze