Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

e-Bezpečnost Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vítěz celorepublikového finále soutěže Kraje pro bezpečný internet je z Vysočiny!

KPBI Vysočina
Ve středu 23. června 2021 proběhlo na Krajském úřadě Kraje Vysočina ocenění nejúspěšnějšího soutěžícího celorepublikového finále Kvízu PLUS projektu Kraje pro bezpečný internet.
 

 
 

Od září 2020 do března 2021 měli žáci a studenti z celé České republiky možnost zapojit se do soutěžního kvízu, který se zaměřoval na téma bezpečného používání informačních a komunikačních technologií. Celkem se jich zapojilo téměř 29 000. Nejúspěšnější soutěžící z každého kraje poté postoupil do celorepublikového finále, které se uskutečnilo online v polovině června 2021.

Student Střední průmyslové školy a Středního odborného učiliště v Pelhřimově, Dominik Bártů, se v této velké konkurenci umístil na prvním místě. Z rukou radního pro školství, mládež a sport, informatiku a komunikační technologie RNDr. Jana Břížďaly převzal první cenu, kterou je iPhone. Na druhém místě se umístil žák z Jihomoravského kraje a třetím oceněným byl student ze Zlínského kraje.

Projekt Kraje pro bezpečný internet je společnou iniciativou dvanácti krajů v oblasti prevence kyberkriminality a podpory kyberbezpečnosti. Vedoucím krajem projektu je Kraj Vysočina. Projekt je realizován pod záštitou Asociace krajů ČR. Partnery soutěžního kvízu jsou společnosti Microsoft a Gordic.

Nový ročník soutěže bude vyhlášení v polovině září 2021. 

 

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 25.6.2021 / 25.6.2021
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > e-bezpečnost Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies