Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Koruna Vysočiny má pro turisty zážitkovou kartu

Koruna Vysočiny nabízí zážitkovou kartu. Turista, který si ji pořídí, získá výhody, slevy, příjemné zážitky k ubytování navíc. Pivo, kávu, dobroty, slevy na vstup třeba do muzeí a galerií či na sjezdovku, takové a jiné podobné výhody získají držitelé Zážitkové karty Koruny Vysočiny, která začíná platit od pondělí 7. června. Turisté si ji opatří u zapojených ubytovatelů, kteří se jim tím snaží zpříjemnit pobyt.
 

 
 

„Do projektu se zapojilo 75 podnikatelů, ať již ubytovatelů či provozovatelů turistických cílů. Naším společným cílem je nejen zpříjemnit pobyt hostům ubytovaným v Koruně Vysočiny, ale také propojit subjekty podnikající v cestovním ruchu,“ vysvětluje Oľga Königová z destinační společnosti Koruna Vysočiny, která působí na Žďársku, Novoměstsku, Bystřicku a Nedvědicku.


Kartu turista získá při ubytování u spolupracujících hotelů, penzionů a dalších. Co jedna karta, to jedna výhoda. Po vyzvednutí výhody ji odevzdá, aby projekt mohl být na konci roku vyhodnocen. „Projekt je otevřený, v jeho průběhu se může přidat kdokoli další, třeba i mimo náš region,“ dodává Königová.


zážitek

 

Kde kartu získat - korunavysociny.cz

Kde Kartu uplatnit - korunavysociny.cz

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 8.6.2021 / 8.6.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze