Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Odpady Vysočiny

Mobilní verze webu

AKTUALIZOVÁNO: V pondělí se centrální registrační systém otevře osobám pečujícím a akademickým pracovníkům VŠ. Rychlé podání vakcíny nabízí velká očkovací centra

registrace
Ministerstvo zdravotnictví informovalo, že od 3. května se k očkování proti COVID-19 mohou registrovat osoby pečující o člověka ve III. a IV. stupni závislosti u příspěvku na péči. Přihlášení k očkování v takovém případě probíhá na portálu crs.mzcr.cz za pomoci speciálního kódu. Kód na svém kontaktním pracovišti předá příslušný Úřad práce, a to v místě, kde má trvalý pobyt oprávněná osoba dávky příspěvku na péči. Na očkovacím místě se pak osoba MUSÍ prokázat dokladem totožnosti a potvrzením od Úřadu práce, které obdrží při převzetí kódu. Další prioritní skupinou jsou z rozhodnutí ministerstva školství akademičtí pracovníci vysokých škol, kteří dostanou speciální kód pro regiostraci ve své škole.
 

 
 

Akademičtí pracovníci vysokých škol se mohou do centrálního registračního systému hlásit od pondělí 3. května. Podle informací ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy budou jejich registrace přednostně umožněny do 15. června. Při registraci je nutné využití speciální kód, který bude přidělovat vysoká škola. Registrovaní akademičtí pracovníci všech vysokých škol budou MUSET při očkování doložit potvrzení o svém zaměstnání od vysoké školy.


Více k očkování se dozvíte na www.ceskoockuje.cz nebo ockovanivysocina.cz.

 

osoby pečující

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.4.2021 / 30.4.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Odpady Vysočiny

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze