Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajská knihovna Vysočiny dnes otvírá v omezeném režimu

Krajská knihovna Vysočiny se od pondělí 26. dubna 2021 otvírá čtenářům. Zatím v omezeném režimu, ale poprvé bude možnost navštívit prostory knihovny s volným výběrem dokumentů. Čtenáři si tak budou moci sami vybírat a půjčovat dokumenty přímo v knihovně. Možnost vyzvednout si předem objednané dokumenty, jak tomu bylo doposud, samozřejmě zůstává dál v platnosti.
 

 
 

Otevřeno bude ve všední dny.

Centrální pult: 8.00–12.00 13.00–18.00

Volné výběry: 10.00–12.00 13.00–18.00

 

I nadále prosíme všechny čtenáře o dodržování rozestupů, dezinfekci rukou a ochranu úst a nosu respirátorem třídy FFP2 nebo KN95. Počet návštěvníků v knihovně je omezen pravidlem 1 osoba na 15 m². Co se týče doby pobytu v knihovně, prosíme čtenáře, aby své požadavky vyřídili co nejrychleji a svůj pobyt v knihovně zkrátili na nezbytně nutnou dobu, věříme, že časy, kdy bude možnost v knihovně pobýt třeba v čítárně, dětském koutku či kavárně, přijdou co nejdříve, nyní to na základě vládních opatření možné není. 


V případě jakýchkoli dotazů mohou čtenáři volat na tel. č. 569 400 400 nebo psát na e-mail. adresu sluzby@kkvysociny.cz.


Stále platí, že všem čtenářům jsou i nadále k dispozici veškeré on-line služby z pohodlí domova, ať už se jedná o nabídku e-knih, databází či různých portálů. Veškeré potřebné informace naleznou čtenáři na webových stránkách www.kkvysociny.cz.  • Více informací Krajská knihovna Vysočiny, p. o.
  • Jana Fialová, fialova@kkvysociny.cz
    tel.: 569 400 107
 
Zodpovídá: Veronika Landsmanová
Vytvořeno / změněno: 26.4.2021 / 26.4.2021
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Příspěvkové organizace zřizované Krajem Vysočina > Seznam příspěvkových organizací v oblasti kultury

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze