Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

URBIS SMART CITY FAIR

Urbis
Akce proběhne od 2. do 4. června 2021 ve formátu online události.Témata konference jsou naplánována tak, aby byla pro zástupce měst a obcí co nejzajímavější a pomohla jim řešit aktuální problémy související se současnou situací i budoucnost.
 

 
 
URBIS SMART CITY FAIR 2021 je nastaven tak, aby se co nejvíce podobal skutečnému veletrhu na výstavišti. Online událost má tedy standardní otevírací dobu, výstavní expozice, doprovodný program ve formě konference. Počítá se i s exponátovou soutěží udělení ceny mediálního partnera, časopisu Moderní obec.
Součástí URBIS SMART CITY FAIR 2021 je závěrečná prezentace projektu C-Roads, jehož cílem je vývoj jednotného evropského kooperativního inteligentního dopravního systému (C-ITS) pro komunikaci vozidel mezi sebou a vozidel s dopravní infrastrukturou. Program C-Roads je zařazen na čtvrtek a pátek, jeho součástí je mimo jiné mezinárodní konference. Vzhledem k souvislosti C-ITS a autonomní mobility se počítá také se zařazením diskuze k legislativě umožňující provoz autonomních vozidel.
Uzávěrka vystavovatelů na URBIS SMART CITY FAIR 2021 je stanovena na 18. květen. Vše připravujeme na vyzkoušené platformě, která v rámci současných omezení umožní komunikovat s návštěvníky, představit svou nabídku a obchodovat. Rádi také odpovíme na Vaše dotazy.
 
Jak se přihlásit
 
Kontakty
 
Zodpovídá: Ing. Petr Holý
Vytvořeno / změněno: 23.4.2021 / 23.4.2021 | Zveřejnit od-do: 23.4.2021-22.4.2022

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze