Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Centrální pult se čtenářům krajské knihovny otevře 12. dubna 2021

Krajská knihovna Vysočiny zahajuje v pondělí 12. dubna 2021 provoz Centrálního pultu. Všichni čtenáři si budou moci vyzvedávat předem objednané dokumenty (nejen knihy, ale také CD, DVD, deskové hry ad.), rezervace a vracet své výpůjčky. Otevřeno bude každý pracovní den od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 18.00.
 

 
 

Nabídku služeb mohou využít čtenáři i ve všech pobočkách KKV. Pobočka Perknov je otevřena každé pondělí od 13.00 do 18.00, pobočka ZŠ Nuselská každé úterý a čtvrtek v době od 7.30 do 12.00 a od 13.30 do 17.30 a pobočka Wolkerova každé pondělí a středu od 7.45 do 11.45.


I nadále prosíme všechny čtenáře o dodržování rozestupů, dezinfekci rukou a ochranu úst a nosu respirátorem třídy FFP2 nebo KN95.

V případě jakýchkoli dotazů mohou čtenáři volat na tel. č. 569 400 482 nebo psát na e-mail: sluzby@kkvysociny.cz.


I když současná doba setkávání stále nepřeje, pořádání on-line a dalších akcí naštěstí nic nebrání, a tak můžeme svým čtenářům a uživatelům nabízet řadu aktivit ve virtuálním prostředí. Již v pondělí se fanoušci cestování mohou těšit na cestopisnou besedu Rumunsko Davida Hainalla. Ve spolupráci s Gymnáziem Havlíčkův Brod uvádíme cyklus přednášek Po škole!, který nabízí množství témat pro každého zájemce. Na knihovním kanálu na Youtube jsou pro všechny posluchače načteny pověsti z knihy Pověsti a zkazky královského města německého Brodu a okolí.


Stále platí, že všem čtenářům jsou i nadále k dispozici veškeré on-line služby z pohodlí domova, ať už se jedná o nabídku e-knih, databází či různých portálů. Veškeré potřebné informace naleznou čtenáři na webových stránkách www.kkvysociny.cz.


 

 
Zodpovídá: Veronika Landsmanová
Vytvořeno / změněno: 12.4.2021 / 12.4.2021
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze