Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Domov v Náměšti nad Oslavou obhájil Značku kvality

Domov pro seniory v Náměšti nad Oslavou patří mezi nejlépe hodnocené sociální zařízení v České republice. Již podruhé obhájil pět hvězd Značky kvality, kterou uděluje Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. Z možných 1020 bodů jich obdržel 912.
 

 
 

Značka kvality poskytuje seniorům ale také jejich rodinným příslušníkům jednoznačnou informaci o tom, jakou kvalitu mohou od života v daném domově očekávat. Kvalita je v domovech posuzována na základě pěti kritérií: ubytování, stravování, kultura a volný čas, partnerství a péče. Zjišťuje se zejména, jak mohou obyvatelé domova uplatňovat svá přání a potřeby a jak se domov při poskytování služby umí přizpůsobovat jejich individuálním situacím. 


„Všem pracovníkům Domova patří mé velké poděkování za jejich dlouhodobou a intenzivní práci. Je obdivuhodné, že i v takto složité a náročné době, která vyžaduje značné profesionální nasazení, se nezapomíná na lidskost a individuální přístup ke všem klientům,“ připojil se k poděkování zaměstnancům Domova radní pro oblast sociálních věcí Jan Tourek.  • Více informací Věra Bařinová, ředitelka Domova pro seniory Náměšť nad Oslavou
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 6.4.2021 / 6.4.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze