Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Hlasování v anketách Skutek roku a Zlatá jeřabina 2020 jde do finále

Už jen několik málo dní mohou zájemci z řad veřejnosti posílat hlasy svým oblíbeným kulturním akcím, příkladným obnovám památek nebo nepřehlédnutelným, prospěšným a příkladným skutkům jednotlivců. Hlasování v tradičních anketách Skutek roku a Zlatá jeřabina bude ukončeno ve středu 31. března 2021 o půlnoci.
 

 
 

V 17. ročníku ankety Zlatá jeřabina můžete hlasovat o nejzajímavější a nejzdařilejší kulturní počiny roku 2020 hned ve dvou kategoriích: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Novinkou je, že v kategorii Kulturní aktivita lze vybírat i z akcí, které kvůli pandemii proběhly pouze v online podobě.
Kromě hlasování na webových stránkách Kraje Vysočina,  je možné udělit hlas i prostřednictvím originálního hlasovacího lístku v únorovém vydání novin Kraj Vysočina.

 

Svého favorita můžete podpořit svým hlasem i ve 12. ročníku ankety Skutek roku 2020, a to ve čtyřech oblastech - sociálně-zdravotní, volný čas dětí a mládeže, životní prostředí a zemědělství a poradenství, osvěta a  vzdělávání. Letos se o hlasy uchází osmnáct aktivit. Hlasovat je možné na webových stránkách Kraje Vysočina.

 

  • Veronika Landsmanová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Veronika Landsmanová
Vytvořeno / změněno: 26.3.2021 / 26.3.2021
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze