Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Smart region Vysočina

Mobilní verze webu

Konference Smart city v praxi

Smart City
6. ročník konference „Smart city v praxi“ se uskuteční v úterý 18. května 2021 formou online přenosu.
 

 
 

Opět Vám přineseme přednášku zástupce MMR ČR o možném financování smart projektů, nebude chybět přednáška garanta konference Jakuba Slavíka o novinkách z oblasti smart city a moderních technologií u nás i ve světě. František Kubeš bude hovořit o novinkách z oblasti smart city ve městě Brně. Další přednášku bude mít Tomáš Chmelík z ČEZ Elektromobilita, jež je hlavním partnerem konference. Dalším partnerem konference je Operátor ICT, který nás seznámí s dalšími novinkami Smart Prague. Vedle technologií nebude chybět ani problematika plánování krajiny a veřejné zeleně. Další partneři konference jsou v jednání.

U příležitosti konference vyjde začátkem května 2021 třetí vydání elektronické brožury „Příběhy chytrých pomocníků“, kterou v případě zájmu obdržíte od nás e-mailem (zdarma). Najdete zde opět příběhy o moderních technologiích ve službách měst a obcí.

Pozvánka na konferenci je zde: http://www.smartcityvpraxi.cz/konference32.php

Pokud máte zájem konferenci online sledovat, prosím o registraci odpovědí na e-mail (pavla.slavikova@smartcityvpraxi.cz)

Zaregistruji Vás a cca týden před konáním konference Vám pak pošlu odkaz na youtube, kde bude možné konferenci sledovat. Možné bude také dávat dotazy (chat, e-mail). Registrace je zdarma.

 
Zodpovídá: Ing. Petr Holý
Vytvořeno / změněno: 18.3.2021 / 18.3.2021 | Zveřejnit od-do: 18.3.2021-1.3.2022

 

Cesta: Titulní stránka > Smart region Vysočina > eGovernment

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies