Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Rodinný a sociální portál

Mobilní verze webu

Mateřská a rodinná centra mohou žádat o dotace do 26. března

Mateřská a rodinná centra mohou žádat o dotace do 26. března
Právě nyní probíhá příjem žádostí do dotačního titulu ve Fondu Vysočiny s názvem Mateřská centra 2021, které je možné na Kraj Vysočina doručit nejpozději do 26. března. Titul je zaměřen na podporu mateřských a rodinných center na území Kraje Vysočina, která svými aktivitami vytváří vhodné zázemí pro rodiny s malými dětmi.
 

 
 

„Mateřská a rodinná centra v jednotlivých obcích kraje považuji za důležitá místa pro realizaci rodinné politiky na místní úrovni. Podporují komunitní život rodičů s malými dětmi, umožňují jim setkávání a sdílení zkušeností a realizují spoustu aktivit v oblasti vzdělávání rodičů zaměřených na správné fungování rodinných vztahů a rozvoj rodičovských kompetencí,“ přiblížil poslání těchto organizací radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Jan Tourek.

 

Kraj Vysočina finančně podporuje mateřská a rodinná centra od roku 2011, v letošním roce vyčlenil pro tento dotační titul částku 300 000 Kč.  

 

Více informací k dotačnímu titulu Mateřská centra 2021 včetně formuláře žádosti naleznete na www.fondvysociny.cz.  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 18.3.2021 / 18.3.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies