Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

"Česko platí kartou" - o platební terminál zdarma mohou nově žádat nejen malé a střední firmy ale i veřejná správa

aaa
Díky projektu „Česko platí kartou“ mohou firmy, osoby samostatně výdělečně činné, tedy i drobní podnikatelé, a nově i veřejná zpráva, využívat bezkontaktních plateb půl roku zdarma. V rámci projektu lze výhodně získat nejen platební terminál, ale i platební bránu, která je klíčová pro rozvoj podnikání v oblasti on-line prodeje, který v loňském roce zaznamenal téměř třetinový nárůst.
 

 
 

Drobní živnostníci, firmy a nově i samosprávy, tedy města, obce a kraje, mohou díky projektu „Česko platí kartou“ získat platební terminál zdarma, a to bez poplatků za instalaci. Proces žádosti je velmi jednoduchý, stačí vstoupit na stránky www.ceskoplatikartou.cz, zvolit si jednoho z poskytovatelů terminálu nebo online platební brány a projevit zájem vyplněním online formuláře. Po vyplnění formuláře podnikatel či úřad obdrží nabídku na šestiměsíční období zdarma a pokud pro něj bude akceptovatelná, podepíše s daným poskytovatelem smlouvu bez dalších závazků po uplynutí bezplatného období.

 

Bezplatné je také zaškolení, pronájem, provoz a transakce. Po uplynutí šesti měsíců mohou uživatelé terminál také zdarma vrátit. Dosud tak firmy a OSVČ získaly tímto způsobem víc než čtyři a půl tisíce terminálů.

 

Projekt potrvá nejméně do konce roku 2022. Bližší informace také v přiložených dokumentech. 


Zdroj: www.mpo.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Ivona Hájková
Vytvořeno / změněno: 6.4.2021 / 6.4.2021 | Zveřejnit od-do: 6.4.2021-31.12.2022
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies