Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

5G koridor Mnichov - Praha

BY
Kick-off projektu „5G koridor Mnichov - Praha“, který se uskuteční 3. února 2021 od 9:00 - 11:30 online. Zaměření projektu je na následující tematické oblasti: eHealth, Průmysl 4.0, autonomní řízení, chytrý region.
 

 
 

Na kick-offu získáte od manažerů ze státních správ a od renomovaných výzkumných pracovníků z Bavorska a Česka odpovědi na následující otázky:

·         Jaké jsou cíle česko-bavorského prohlášení o záměru spolupráce na 5G koridoru Mnichov - Praha, jaká je k němu politická motivace?

·         Jaký je současný stav infrastruktury koridoru?

·         Jak bude projekt realizován?

·         Jaké jsou možnosti financování česko-bavorských výzkumných projektů v oblasti aplikací 5G technologií? (např. Jak bude v programu Horizon Europe 2021-2027 zastoupeno téma eHealth?)

·         Které klíčové projekty se zaměřením na výzkum 5G technologií pro Průmysl 4.0 a eHealth již v Bavorsku a Česku existují?

·         Jak se můžete do projektu 5G koridoru Mnichov - Praha aktivně zapojit? Dostanete impulsy k prvním konkrétním česko-bavorským projektovým návrhům pro aplikaci 5G technologií v oblasti eHealth.

Podrobnou agendu akce včetně odkazu do online prostředí jejího konání najdete v příloze. Kick-off proběhne v angličtině.

Svou účast na kick-offu prosím potvrďte vyplněním tohoto registračního formuláře:

https://forms.gle/7oAfztX3GwKBdnYt6
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Petr Holý
Vytvořeno / změněno: 22.1.2021 / 22.1.2021 | Zveřejnit od-do: 22.1.2021-16.12.2021

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze