Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

První miminko roku 2021 se na Vysočině narodilo v Třebíči. Je to Mikuláš

Mikuláš, první miminko 2021
1.ledna 2021 se přesně v 1:26 hodin se mamince Lucii Havelkové z Hrotovic narodil v krajské Nemocnici Třebíč malý Mikuláš. S mírami 3780 gramů a 52 centimetrů je prvním občánkem Kraje Vysočina. „Doma se na malého Mikuláše těší pětiletý bráška Toby. Stejně jako my musel chvíli počkat, protože Mikuláš si nedělal hlavu s vypočítanými termíny a vůbec na svět nespěchal,“ nechala se slyšet sympatická maminka Lucie, která si při propouštění z nemocnice velice schválila služby nemocnice, příjemnou atmosféru na oddělení a velice milý přístup veškerého personálu.
 

 
 

Při odchodu z nemocnice pogratuloval mamince hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek a s přáním a díky za důvěru i ředitelka Nemocnice Třebíč  Eva Tomášová.

Mikuláš, stejně jako všechna první předchozí novoroční miminka na Vysočině, dostal od vedení Kraje Vysočina šek na deset tisíc korun a zlatý šperk se znamením zvěrokruhu. „Mikuláš je pro své rodiče nejkrásnějším dárkem do nového roku, lépe pro ně nový rok ani začít nemohl. Mikulášovi přeji hodně zdraví, pohody a optimismu a hlavně lásku celé rodiny,“ popřál hejtman Vítězslav Schrek.

 

Dnešní setkání s maminkou Lucií proběhlo po dohodě a se souhlasem rodiny až při propouštění novorozence z nemocnice, na rozdíl od minulých let jen velice krátce s maximálním respektem k bezpečí rodiny a dítěte.  


První miminko 2021První miminkoPrvní miminko

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.1.2021 / 3.1.2021

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze