Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

NOMINUJTE SKUTEK ROKU 2020

Kraj Vysočina již po dvanácté vyhlašuje anketu Skutek roku. Jedná se o udělení Ceny Zastupitelstva Kraje Vysočina osobám nebo projektům, které v minulém roce pomohly při rozvoji našeho kraje. „Cílem ankety je motivovat další zástupce veřejnosti k realizaci aktivit, které napomáhají v rozvoji území a prezentují činnost neziskového sektoru a představit tyto skutky roku široké veřejnosti,“ říká Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana pro regionální rozvoj. S vítězi ankety je také natočen krátký videomedailonek, který slouží k medializaci skutku, ale je také výrazem poděkování pro jeho realizátora. V Kraji Vysočina bylo realizováno již deset ročníků ankety Skutek roku.
 

 
 

Příjem nominací odstartuje  1. ledna 2021 a potrvá do 31. ledna 2021. Nominovat může kdokoliv,  a to za aktivitu, která proběhla v předešlém roce. Jedná se jak o skutky fyzických, tak i projekty právnických osob. Nominace je možná pomocí elektronického formuláře umístěného na webových stránkách http://www.kr-vysocina.cz/pocinroku, kde ve stejné době bude probíhat i anketa Zlatá jeřabina - Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku.


 


Skutek roku - Skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí a zemědělství, volný čas dětí a mládeže, poradenství, vzdělávání a osvěta. Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, životní prostředí, poradenství, osvěta a vzdělávání a volný čas dětí a mládeže.  Navrhovatel není omezen počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny. Podrobnější popis oblastí a postupu při nominování můžete najít na výše uvedené adrese.


 


Následné hlasování  proběhne v březnu 2021. O výsledku fyzických osob rozhodne hlasování v průběhu měsíce března veřejnost, o výsledku právnických osob bude rozhodovat odborná porota, složená ze zástupců kraje, neziskového a podnikatelského sektoru a médií.

 
Zodpovídá: Miroslava Marková
Vytvořeno / změněno: 29.12.2020 / 29.12.2020
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor regionálního rozvoje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies