Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

NOMINUJTE SKUTEK ROKU 2020

Kraj Vysočina již po dvanácté vyhlašuje anketu Skutek roku. Jedná se o udělení Ceny Zastupitelstva Kraje Vysočina osobám nebo projektům, které v minulém roce pomohly při rozvoji našeho kraje. „Cílem ankety je motivovat další zástupce veřejnosti k realizaci aktivit, které napomáhají v rozvoji území a prezentují činnost neziskového sektoru a představit tyto skutky roku široké veřejnosti,“ říká Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana pro regionální rozvoj. S vítězi ankety je také natočen krátký videomedailonek, který slouží k medializaci skutku, ale je také výrazem poděkování pro jeho realizátora. V Kraji Vysočina bylo realizováno již deset ročníků ankety Skutek roku.
 

 
 

Příjem nominací odstartuje  1. ledna 2021 a potrvá do 31. ledna 2021. Nominovat může kdokoliv,  a to za aktivitu, která proběhla v předešlém roce. Jedná se jak o skutky fyzických, tak i projekty právnických osob. Nominace je možná pomocí elektronického formuláře umístěného na webových stránkách http://www.kr-vysocina.cz/pocinroku, kde ve stejné době bude probíhat i anketa Zlatá jeřabina - Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku.


 


Skutek roku - Skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí a zemědělství, volný čas dětí a mládeže, poradenství, vzdělávání a osvěta. Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, životní prostředí, poradenství, osvěta a vzdělávání a volný čas dětí a mládeže.  Navrhovatel není omezen počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny. Podrobnější popis oblastí a postupu při nominování můžete najít na výše uvedené adrese.


 


Následné hlasování  proběhne v březnu 2021. O výsledku fyzických osob rozhodne hlasování v průběhu měsíce března veřejnost, o výsledku právnických osob bude rozhodovat odborná porota, složená ze zástupců kraje, neziskového a podnikatelského sektoru a médií.

 
Zodpovídá: Miroslava Marková
Vytvořeno / změněno: 29.12.2020 / 29.12.2020
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze