Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Turistický portál Vysočiny je druhý nejlepší v ČR

cr1
Turistický portál Vysočiny získal Cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci 2020. Umístil se na stříbrné příčce celostátní soutěže Zlatý erb v kategorii krajů a regionů. Diplom za druhé místo v celostátním kole soutěže převzal v pražské hale O2 Universum Tomáš Čihák, ředitel organizace Vysočina Tourism, která portál Vysocina.eu spravuje.
 

 
 

„V celorepublikové konkurenci považuji ocenění našeho turistického portálu za velký úspěch. Současná a pro cestovní ruch velice složitá doba ukazuje, jak důležitý je online marketing. A kvalitní web, to je jeho základ. Proto web udržujeme stále živý, průběžně jej vylepšujeme a rozšiřujeme, aby v něm turisté našli co nejvíce důležitých informací, tipů na výlety i k trávení příjemné dovolené na Vysočině. Nabízíme jim nová roční témata, pro něž na portále vznikají vlastní podstránky, jako třeba pro Vysočinu sklářskou letos. Pro příští rok přibude další, a to Vysočina dětem,“ uvedl Tomáš Čihák.

Turistický portál Vysočina.eu je samozřejmě připraven i pro návštěvníky ze zahraničí. Má jazykové mutace v němčině, angličtině, ruštině a polštině. Letošní novinkou portálu je mimo jiné #instavysočina, která propojuje web se sociální sítí Instagram. Instavysočina zve turisty k návštěvě méně známých míst Vysočiny. Zatím má pětadvacet cílů vyznačených v mapě s přesnou GPS lokací a atraktivní fotografií. Vybízí ke spolupráci při tvorbě naší instagramové stránky, motivuje a inspiruje všechny zájemce k návštěvě dosud nepoznaných lokalit a cílů.


Turistický portál Vysočiny vysocina.eu pro organizaci Vysočina Tourism vytvořila společnost XART z Velkého Meziříčí.


cr2


  • Více informací Martina Strnadová, Vysočina Tourism, p. o.
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Veronika Landsmanová
Vytvořeno / změněno: 14.12.2020 / 14.12.2020
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze