Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pedagogové mají zatím o dobrovolné testování malý zájem

Do pondělí 7. prosince projevilo zájem o dobrovolné antigenní testování na Vysočině pouze 366 pedagogických pracovníků. Zatím nejvíce se jich k testování objednalo na Třebíčsku. Výjezdový tým tam stihl otestovat během prvního dne 126 osob. K dnešnímu dni jich je v databázi už 190. Nejmenší zájem o testování je zatím na Pelhřimovsku, prostřednictvím elektronického objednávání projevilo zájem o antigenní testování jen 26 pedagogů. Podle informací Kláry Jirákové, krajské koordinátorky odběrových míst, vyjedou do terénu od 9. prosince testovat i dva týmy Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina.
 

 
 

9. 12. vyjedou do terénu dva odběrové týmy HZS Kraje Vysočina směr Přibyslav-Golčův Jeníkov-Chotěboř a Ledeč nad Sázavou-Světlá nad Sázavou, 10. 12. týmy odeberou objednané zájemce v oblastech Třešť-Telč a Polná, Bystřice nad Pernštejnem. V dalších dnech budou výjezdové týmy směřovat do dalších lokalit dle zájmu školských zařízení.

 

Dobrovolné antigenní testování se v případě Kraje Vysočina týká až 10 tisíc pedagogů.  • Klára Jiráková, odbor informatiky
    Krajský úřad Kaje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.12.2020 / 7.12.2020

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze