Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Další odběrové místo na Vysočině se otevírá ve Žďáře nad Sázavou

Dnešním dnem zahajuje na Vysočině činnost další odběrové místo na testování COVID-19. „K dispozici bude na in-line dráze za zimním stadionem na Jungmanově ulici ve Žďáře nad Sázavou. Provozovat jej bude soukromá společnost, která prozatím nabídne testování pouze indikovaným klientům tedy s žádankou od lékaře nebo s doporučením hygieniků. Provozní doba místa drive in ve Žďáře nad Sázavou je prozatím 9 – 11 hodin ve všední dny. Kapacita míst je prozatím cca 50 odběrů denně s tím, že se bude postupně navyšovat,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.
 

 
 

Lokace nového odběrového místa ve Žďáře nad Sázavou: https://mapy.cz/s/henetafahe

 

Drive-in Žďár nad Sázavou bude pro testování indikovaných pacientů fungovat ve stejném režimu, jako ostatní odběrová místa na Vysočině. Pacient musí počkat na potvrzující SMS o čase a místě odběru, SMS následuje po objednání odběru u praktického lékaře nebo po konzultaci stavu pracovníkem Krajské hygienické stanice.

 

V současné době na území Kraje Vysočina  funguje pět odběrových stanovišť při krajských nemocnicích, dvě soukromá odběrová stanoviště (Jihlava a Žďár nad Sázavou) a odběrové výjezdové služby zdravotnické záchranné služby a hasičského záchranného sboru.

 

Informace pro samoplátce jsou k dispozici na https://odbery.kr-vysocina.cz/

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.11.2020 / 9.11.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze