Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočinu z nadhledu představí nový krajský kalendář

Vysočinu z nadhledu představí nový krajský kalendář
Nástěnný kalendář Kraje Vysočina pro rok 2021 spatřil světlo světa. Tentokrát se budete dívat na Vysočinu, její památky, přírodu a jedinečnosti z ptačí perspektivy, z nadhledu. Fotograf Vladimír Kunc takto zachytil například zimní hrad Roštejn nebo stále ještě zelení obklopenou rozhlednu Mařenka na Třebíčsku.
 

 
 

„Jak možná víte, mým oblíbeným tématem je krajinářská fotografie a krajský kalendář mi umožňuje spojit profesi s koníčkem. Velmi rád zachycuji krajinu Vysočiny. Jde o jeden z regionů, které mi učarovaly a které bych neměnil ani za Alpy, Grand Canyon nebo foto safari v Africe,“ přiznává havlíčkobrodský fotograf Vladimír Kunc.


Jubilejní desátý ročník kalendáře vydává hejtmanství opět ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina a Krajskou agrární komorou Kraje Vysočina. „Pro letošní rok se osvědčil šířkový formát, a tak i v roce 2021 bude stěny sídel krajských institucí, příspěvkových organizací kraje a dalších úřadů a firem z Vysočiny a jejich partnerů zdobit kalendář visící na šířku. Do tisku jde také anglická jazyková mutace pro cizojazyčné partnery,“ upřesnil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.


Kalendář vznikl díky podpoře 22 firem z Vysočiny, kterým patří velké poděkování. Nebude běžně k prodeji, těšit se na něj mohou formou dárku nebo propagačního předmětu partneři kraje, obou komor i podporujících firem. Kalendář bude mít své místo také ve všech 704 obcích Kraje Vysočina.Jana Fialová, kalendář

kalendář

kalendář

  • z materiálů pro Noviny Kraj Vysočina, autor: Monika Brothánková
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 13.10.2020 / 13.10.2020

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze