Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

V rámci dokladu VDV mohou cestující nově přestoupit do MHD v Třebíči

Logo VDV
V návaznosti na novelu vyhlášky o Přepravním řádu dochází na Vysočině od čtvrtka 1. října ke změně tarifu VDV a Smluvních přepravních podmínek VDV. „Jednou ze zásadních novinek je zaintegrování tarifu Veřejné dopravy Vysočiny s městskou hromadnou dopravou města Třebíč. Díky tomu bude moci cestující nově v rámci jízdního dokladu VDV přestoupit do dopravního prostředku MHD Třebíč a po prokázání jízdním dokladem pokračovat v cestě. To vše v rámci časové platnosti jízdního dokladu. Například při cestě z Náměště nad Oslavou do Třebíče je celková platnost 90 minut,“ přibližuje jednu z důležitých změn ve Veřejné dopravě Vysočiny vedoucí krajského oddělení dopravní obslužnosti Pavel Bartoš.
 

 
 

Už nyní se připravuje také varianta, aby bylo možné zahájit cestu v dopravním prostředku třebíčské MHD, zakoupit si zde doklad VDV a následně pokračovat do jakékoliv zóny podle tarifu VDV. „Tato možnost by mohla začít fungovat v řádech měsíců,“ doplňuje Pavel Bartoš.

Jednotlivé ceny jízdních dokladů a jejich konkrétní časovou platnost je možné ověřit v rámci tzv. tarifního kalkulátoru VDV, který je umístěn na webové adrese www.verejnadopravavysociny.cz


www.verejnadopravavysociny.cz

  • dotazyvdv@kr-vysocina.cz 
  • tisk@kr-vysocina.cz 

Nejčastější dotazy v rámci fungování tarifu VDV a nejzásadnější změny v dokumentu Tarifu VDV a Smluvních přepravních podmínek VDV od 1. 10. 2020:

VDV

VDV

VDV 

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.9.2020 / 30.9.2020

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies