Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Jana Fischerová - náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajské galerie zvou k návštěvě, nabízejí zajímavé výstavní projekty i doprovodné programy

Galerie zřizované Krajem Vysočina jsou plně otevřeny veřejnosti a nabízejí zajímavé výstavy, přednášky a doprovodné programy. Kompletní nabídka všech příspěvkových organizací zřizovaných Krajem Vysočina na úseku kultury je pravidelně zveřejňována také na webové stránce www.vysocina-fandi-kulture.cz.
 

 
 

Vybíráme:


Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě ve své galerijní budově na Masarykově náměstí otevře ve čtvrtek 10. září 2020 vernisáží výstavu Dobré dílo - Staroříšské tisky Josefa Floriana a umělci, kteří se na jejich výtvarné podobě podíleli. Výstavu bude možné zhlédnout do 18. října 2020. Až do 18. října 2020 pokračuje v galerijní budově Komenského také výstavní projekt jednoho z nejvýraznějších českých malířů střední generace Patrika Hábla Patrik Hábl | Tělo obrazu a v rámci Galerie Alternativa galerie nabízí výstavu Šárka Pelikánová, Jan Poupě, Jakub Sýkora - TECHNO-COLOR. Více na www.ogv.cz


Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě připravila pro všechny zájemce pro období od 17. září do 26. listopadu 2020 mimo jiné Podzimní výtvarné dílny v galerii, konkrétně se jedná o sedm kreativních dílen pro dospělé.  Z aktuálních krátkodobých výstav pak návštěvníci galerie mohou do 18. října 2020 obdivovat výstavu ilustrací Pohádky z celého světa, včetně animačních programů určených pro školy i pro všechny zájmové skupiny nebo výstavu Tomáš Švéda - ZRCADLENÍ. Více na www.galeriehb.cz.


Horácká galerie v Novém Městě na Moravě vedle svých stálých expozic a doprovodných programů zve například ve čtvrtek 10. září 2020 na vernisáž výstavy Miloš Budík – Fotografie, v úterý 15. září 2020 se v Horácké galerii představí legendární jazzový trumpetista Laco Deczi a Celula New York a v pátek 25. září 2020 galerie nabídne ARTkinoHG: Než skončí léto. Více na www.horackagalerie.cz.


  • Lenka Novotná, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 9.9.2020 / 9.9.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Jana Fischerová - náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze