Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Obnovený mediální seminář pro učitele od Akademie ČTK

 

 
 

Dobrý den z Akademie ČTK,

zhruba před rokem jsme vás informovali o novém mediálním semináři pro učitele základních a středních škol, který připravila Česká tisková kancelář (ČTK) a její vzdělávací sekce Akademie ČTK.

Jde o seminář Jak vzniká zpráva, určený především učitelům češtiny, občanské nauky, základů společenských věd, ale i dalším kantorům, kteří se věnují mediální výchově. Kurz si dává za cíl posílit mediální vzdělávání a pomoci kantorům, kteří se věnují rozvoji mediální gramotnosti žáků.

a první půlrok fungování kurzu jsme měli velmi pozitivní ohlasy od kantorů, kteří se ho zúčastnili. Pravidelné semináře přerušila až epidemie covid-19. Po koronavirové pauze a letních prázdninách, během nichž jsme pro kurz získali akreditaci MŠMT, seminář znovu obnovujeme. Vypsali jsme zatím dva termíny - 23. září a 5. října. Dál budeme postupovat podle vývoje epidemiologické situace v ČR.

Byli bychom rádi, kdyby se informace o obnoveném kurzu dostala k co nejvíce pedagogům. Proto se na vás obracím s prosbou, zda byste mohli informaci o kurzu předat ředitelům škol, které zřizujete nebo které máte ve vašem regionu. Nebráníme se ani sdílení na webech odborů školství či na profesních sociálních sítích.

 

Více informací o kurzu najdete na webu ČTK www.ctk.cz/akademie-ctk/kurzy/jak-vznika-zprava/ nebo na facebookové stránce Akademie ČTK www.facebook.com/AkademieCTK/

Video z kurzu najdete na www.youtube.com/watch?v=jejQ6ByJ_9Q&t=4s.

 

Díky za vaši vstřícnost a spolupráci.

 

S pozdravem

 

Mgr. Martina Vašíčková

Opletalova 5, 111 44 Praha 1 

E-mail: vasickova@ctk.cz

Tel.: +420 222 098 458

Mob: +420 602 632 170

www.ctk.cz/akademie-ctk/

letak

 
Zodpovídá: PaedDr. Vladimír Zelený
Vytvořeno / změněno: 9.9.2020 / 9.9.2020
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze