Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj začne se stavbou svářečské školy a výukového pavilonu pro jihlavskou střední školu průmyslovou, technickou a automobilní

O veřejnou zakázku na demolici a novostavbu dvou nových objektů v areálu Střední školy průmyslové, technické a automobilní Jihlava, pracoviště Školní ulice, mělo zájem 15 firem. Už na podzim letošního roku zde začne dostavba bezbariérového výukového zázemí pro méně četné obory zajišťované školou včetně zázemí pro studenty i učitele, následovat bude demolice starého objektu a výstavba svářečské školy s dostatečnou kapacitou pro odborný výcvik.
 

 
 

„Přístavba nového výukového pavilonu pro málo četné obory vč. oborů mechanik-hodinář, karosář-autoklempíř, autolakýrník, automechanik, autoelektrikář a autotronik bude bezprostředně navazovat na stávající školní budovu, kterou tak rozšíří o několik kmenových učeben. Po demolici původního objektu v areálu pracoviště vznikne svářečská škola pro výuku všech běžných metod svařování kovů a plastů – plamenem, obloukem i v ochranné atmosféře. Součástí budovy bude přípravna materiálů a svařovna bude mít dvě samostatná pracoviště pro jednotlivé metody svařování,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast ekonomiky a majetku Martin Kukla.

 

Stavební práce uhradí ze svého rozpočtu Kraj Vysočina a budou provedeny v období od září 2020 do konce srpna 2022.


Školní, JihlavaŠkolní, Jihlava

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.7.2020 / 29.7.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies