Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Cykloportál Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vyhlášení 13. ročníku celostátní soutěže BEZPEČNÁ NEMOCNICE

Bezpečná nemocnice
Kraj Vysočina společně se Spojenou akreditační komisí, společností Johnson&Johnson a Českou asociací sester vyhlašují 13. ročník celostátní soutěže BEZPEČNÁ NEMOCNICE. Tématem soutěžních projektů aktuálního ročníku je COVID-19 – co dal a vzal?. „Uvítáme přihlášení projektů řešících otázky bezpečí zdravotníků a personálu v době epidemie COVID-19, a to jak epidemie už proběhlé, tak i přípravy na její eventuální další vlnu. Témata mohou směřovat na výzvy v oblasti poskytování a koordinace péče, lidských zdrojů, efektivní komunikace uvnitř nemocnic nebo podobné,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Poskytovatelé zdravotních služeb se sídlem v ČR mohou projekty přihlásit až do konce října letošního roku.
 

 
 

„V posledních letech bylo do soutěže přihlášeno vždy cca 20 projektů, což svědčí o tom, že téma bezpečí a kvality poskytované péče i zázemí jednotlivých zařízení je pro naši společnost stále aktuálním a řešeným tématem,“ doplňuje Soňa Měrtlová, vedoucí krajského odboru zdravotnictví.  

Cenou hejtmana Kraje Vysočina Bezpečná nemocnice bude v rámci jejího 13. ročníku oceněno pět nejlepších projektů, které vyhodnotí komise sestavená z partnerů soutěže, zástupců poskytovatelů, zástupců MZČR a Kraje Vysočina.

Soutěž Bezpečná nemocnice každoročně vyhlašuje Kraj Vysočina společně s partnery, kterými jsou Spojená akreditační komise, o. p. s., Johnson & Johnson, s. r. o., a Česká asociace sester, z. s.

 

  • Více informací Soňa Měrtlová, odbor zdravotnictví, Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.6.2020 / 16.6.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Cykloportál Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze