Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Krajské zastupitelstvo zasedne v Třešti

Logo kraje
Z důvodu dodržení všech platných nařízení ministerstva zdravotnictví bude jednání Zastupitelstva Kraje Vysočina 12. května 2020 od 11:00 hodin probíhat v prostorách krajské Střední odborné školy a středního odborného učiliště Třešť, ulice K Valše 1251/38. Zařízení disponuje multifunkčním sálem, který Kraj Vysočina pravidelně využívá pro setkávání samosprávy se starosty obcí regionu. Jednání zastupitelstva bude on-line přístupné na www.kr-vysocina.cz, proto se veřejnosti doporučuje, aby v případě zájmu průběh jednání sledovala z pohodlí svého domova.
 

 
 

Krajští zastupitelé se budou věnovat projednání téměř stovky bodů. Program jednání je veřejně dostupný na: https://samosprava.kr-vysocina.cz/termin/RK-15-2020.

 

Přesunuté jednání Zastupitelstva Kraje Vysočina do Třeště je připravováno pro 45 krajských zastupitelů a cca dvě desítky úředníků Krajského úřadu Kraje Vysočina, mezi které patří nejen vedoucí odborů, ale i zapisovatelky nebo tiskový servis.

„Přítomní budou usazeni k jednání v doporučené vzdálenosti dva metry, bubou muset jednat v rouškách, veškeré dotykové plochy v jednacím sále budou před jednáním desinfikovány. Všichni přítomní obdrží balení antibakteriálního přípravku pro osobní ochranu,“ uvedla vedoucí sekretariátu hejtmana Kraje Vysočina Ivana Šteklová. Jednací sál bude přechodně vybaven mobilním hlasovacím zařízením, aby po technické stránce vše proběhlo dle obvyklých zvyklostí.

 

Kraj Vysočina děkuje Střední odborné škole a střednímu odbornému učilišti Třebíč za poskytnutí vhodných jednacích prostor.


  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.5.2020 / 7.5.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze