Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj uvolňuje dva milióny korun na nákup ochranných pomůcek a vydává informační leták pro veřejnost

AKTUALIZACE 6. 3. 2020 - novinky po rozkliknutí zprávy.
Dva milióny korun vyčlenil Kraj Vysočina na nákup dalších ochranných pomůcek pro zdravotníky v pěti krajských nemocnicích. Krajské nemocnice podle informací jejich vedení disponují v současné době ochrannými pomůckami proti infekčním nákazám na dobu delší než jeden měsíc. Nákupem především respirátorů se toto období násobně prodlouží. Doporučení, jak postupovat v případě, že občan navštívil některou z rizikových oblastí a že má či nemá zdravotní komplikace, byla dnes zveřejněna na www.kr-vysocina.cz a na webech krajských nemocnic vč. důležitých telefonních čísel, na nichž budou podány návodné informace nebo vyhodnoceny příznaky případného onemocnění.
 

 
 

AKTUALIZACE 6.3. 2020, 18:30 hodin

Mimořádné opatření týkající se karantény občanů, kteří se vrací v období od 7. března 2020 z pobytu na území Itálie zpět do České republiky ZDE.


Letáky s těmito informacemi budou během jarních prázdnin distribuovány do všech domácností na Vysočině, budou k dispozici v krajských zdravotnických i sociálních zařízeních. Během dnešního dne bude leták elektronicky distribuován na všechny obecní i městské úřady, do všech typů školských zařízení, do sociálních i zdravotních zařízení.

 

Upozorňujeme, že informace zveřejněné v letáku se mohou v čase měnit, proto žádáme spoluobčany o průběžné sledování aktuální situace v České republice a o přiměřenou reakci na nová doporučení.


covid

covid

  • tisk@kr-vysocina.cz  
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 4.3.2020 / 4.3.2020

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze