Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Pelhřimovský Family Point se přestěhoval do nových prostor

Pelhřimovský Family Point se přestěhoval do nových prostor
Za účasti náměstka hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavla Fraňka a starosty města Pelhřimov Ladislava Meda byly v pátek 28. 2. slavnostně otevřeny nové prostory pelhřimovského Family Pointu. Kontaktní Family Point v Pelhřimově funguje již od roku 2018, nyní se však přestěhoval do nových a vhodnějších prostor přímo v centru města. „Věřím, že tyto prostory umožní službu Family Point, určenou rodinám s malými dětmi rozšířit a nabídnou rodičům potřebný servis. Určitě se budeme intenzivně věnovat vzdělávání a rozvoji rodičovských kompetencí, důraz budeme klást i na prevenci rozpadu rodin a vztahů a řešení problémů, které mohou rodinný život provázet,“ uvedl k otevření náměstek Franěk.
 

 
 

Kontaktní pracovnice, které jsou návštěvníkům FP k dispozici, kromě pravidelných aktivit pro rodiče a děti připravují i spoustu zajímavých přednášek a seminářů, poskytnou přehled o dalších službách a volnočasových akcí pro rodiny s dětmi nebo zprostředkují pomoc pro rodiny při řešení vztahových a sociálních obtíží.

V Kraji Vysočina je ve spolupráci s příslušnými městy provozováno celkem pět kontaktních Family Pointů (Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč a Žďár nad  Sázavou). Na jejich provoz kraj každoročně přispívá částkou 900 000 Kč.


FP

FP

FP

FP

FP

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.2.2020 / 28.2.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze